COVID-19 intézkedések

Kérjük, intézményünkbe lépéskor a következő szabályokat szíveskedjenek betartani:

• kézfertőtlenítés
  • maszkhasználat,
  • testhőmérséklet mérése

A tanulóktól elvárjuk a maszkhasználatot a közösségi helyiségekben.

____________________________________________________________________________________________________

Az emberi erőforrások minisztere 29/2021. (XI.19.) EMMI határozata alapján 2021. december 1-jétől a köznevelési intézménybe történő belépéskor a védettséget igazolni kell védettségi igazolvány vagy oltást igazoló orvos által kiállított bejegyzést tartalmazó igazolás felmutatásával.

Kivételek:

• az intézménnyel jogviszonyban álló tanulók
  • az intézményben foglalkoztatott dolgozó
  • karbantartás miatti tevékenység céljából érkezők

A gyermeket, illetve a tanulót a köznevelési intézménybe kisérő vagy onnan hazakisérő egy fő nagykorú személy a koronavírus elleni védettségének igazolása nélkül a köznevelési intézmény területére a köznevelési intézmény vezetője által meghatározott pontig léphet be.