KÉPES program – iskolánk udvara megújult

A KÉPES program jóvoltából iskolánk udvara megújult. A térkövezésen túl új játszóeszközöket, padokat helyeztek ki, és felújították a sportpályát a Városgondnokság szakemberei. Ebből az alkalomból a KÉPES program önkéntes napjára intézményünkben került sor. A társadalmi felelősségvállalási programban résztvevő vállalatok önkéntesei lefestették iskolánk kerítését október 22-én, pénteken. A délután folyamán mintegy 80-an vettek részt a munkában, amelyhez az eszközöket a Városgondnokság biztosította.

A 4.b osztály tanulói műsorral kedveskedtek az önkéteseknek. (Forrás: szekesfehervar.hu)
A Székesfehérvári Tankerületi Központ is támogatója a KÉPES programnak. Török Szabolcs tankerületi igazgató úr és Csarnai Mihály osztályvezető úr is szorgosan festette a kerítést.
A programban jelenleg 25 székesfehérvári és Székesfehérvár környéki vállalat, vállalkozás vesz részt, akik az együttműködés aktív támogatói.