Az e-ügyintézés menetéről segítséget itt találnak:
E-KRÉTA tudásbázis

A beiratkozáshoz szükséges, letölthető dokumentumok:
Tanulói adatlap
Szándéknyilatkozat – osztályválasztásról
Adatvédelmi tájékoztató és házirend
Nyilatkozat – életvitelszerű tartozkodásról
Nyilatkozat – Fényképek és videófelvételek nyilvánosságra hozataláról
Etika, hit- és erkölcstan választás
Nyilatkozat – szülői felügyelet gyakorlásról

A SZÉKESFEHÉRVÁRI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA körzetébe tartozó utcák, terek, közök:

Alsóvárosi pásztor telep,Holland fasor,Alvinci köz,Japán u.,Alvinci u.,Kerci köz,Amerikai fasor,Kertészház,Angol u.,Királyerdői u.,Aradi u.,Királyhágó u.,Balatoni út 44-től végig,Kistanya,Balázsfalvi köz,Kisteleki tanya,Baróti u.,Kistelep,Batthyány köz,Kolozsvári u.,Batthyány u.,Koltói u.,Békás köz,Korondi u.,Berkenye u.,Kovásznai út,Besztercei u.,Küküllővári köz,Borszéki köz,Lázárfalvi köz,Borszéki u.,Lécfalvi köz,Brassói köz,Lengyel u.,Brassói u.,Lippai köz,Csatószegi köz,Lippai u.,Cseh u.,Lugosi u.,Csiki u.,Madéfalvi köz,Csikvári út,Medgyesi u.,Csíkvári út,Meggyesi u.,Csőszház u.,Mezei u.,Dési u.,Mikefalvi köz,Dévai u.,Nagybányai u.,Ditrói köz,Nagykanizsai vasúti őrház,Dr. Serényi Antal u.,Nagykárolyi u.,Enyedi u.,Nagyszebeni u.,Farkaslaka u.,Nagyváradi u.,Finn út,Ojtozi köz,Fogarasi u.,Olasz u.,Gyergyói köz,Oravicai u.,Gyimesi u.,Orsovai u.,Gyulafehérvári u.,Osztrák u.,Hargitai u.,Parajdi u.,Háromszéki u.,Rádió u.,Hátszegi u.,Rádió úti vasúti őrház,Repülőtér út,Temesi u.,Segesvári u.,Temesvári köz,Sosostanya,Temesvári u.,Sóstói ltp.,Temesvári /vége/ u.,Sóstó ipari park,Tischler tanya,Sóstói új csőszház,Tordai u.,Sóstó út,Torockó u.,Szalontai köz,Törcsvári köz,Szalontai u.,Udvarhelyi köz,Szárhegyi köz,Udvarhelyi u.,Szászrégeni u.,Úrhidai út,Szatmári út,Vásárhelyi u.,Székely u.,Veszprém vasúti őrház,Szilvamag u.,Vízaknai u.,Szlovák u.,Zágoni u.,Szovátai u.,Zalatnai u.,Szörényi u.,Zilahi u.,Tasnádi u.,Zsombolyai u.

TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA JENŐI TAGISKOLÁJA
Jenő község teljes közigazgatási területe 1-4. évfolyamon.