Etesd az Eszed Bázis Iskola

A Nestlé az Egészségesebb Gyerekekért program és az Okos Doboz az országban egyedülálló digitális egészségnevelési tananyag csomagot és oktató programot hozott létre, melyet szeretnének az Etesd az Eszed Bázis Iskola program keretében a hazai iskolákban 2023-ban bevezetni. A program az Etesd az Eszed Bázis Iskola elnevezést kapta. Iskolánk is megpályázta ezt a lehetőséget. Április 19-én bemutató napon ismerkedtek meg tanulóink és kollégáink a programmal. A gyerekek a program keretében, online és offline aktivitásokra épülő oktató programok segítségével olyan iskolai foglalkozásokon vesznek részt, melynek eredményeként hasznos ismereteket sajátíthatnak el a kiegyensúlyozott táplálkozásról és fenntarthatóságról.