Iskolánk motiváló, szerethető, támogató közeg

A Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola motiváló, szerethető, támogató közeg mind a pedagógusok, mind a diákok részéről. Egy olyan hely, ahol mindig jókedv van, mindig mosolyog valaki, és mindenki kedves és segítőkész.
A pedagógiai munkát támogatják még az interaktív táblák, a laptopok, a tabletek, a szaktantermek (pl. informatika terem, tornaterem, tornaszoba) és az ifjúsági irodalommal, tudományos ismeretterjesztő könyvekkel jól felszerelt könyvtár is.
A szünetek és tanuló szobai foglalkozás előtt az iskola tágas udvara nyújt kikapcsolódási lehetőséget a diákok számára.
Intézményünknek van egy tagiskolája Jenő településen, amelyben alsósok tanulnak. A felsős gyerekeket iskolabusz szállítja a székhely intézménybe.